Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Piksel Reklam
Hakkımızda

Piksel Reklam, 8 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren reklam, tabela, promosyon ve ofset baskı konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; reklam sektöründe sizi en iyi ifade edecek kaliteli tasarımlar ile kurumsal kimlik yapınızı oluşturarak firmanızı bir adım ileri taşıyacaktır. Hizmetlerimiz tüm reklam, tabela, tasarım, dijital baskı, cnc ve lazer kesim sektörünü kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem, zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bölgesinde tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikası olmuştur.

“Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.” prensibiyle çalışan Piksel Reklam, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek; sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Sunduğumuz Hizmetler
Nasıl Çalışıyoruz
Keşif ve Ölçülendirme

Sizinle yaptığımız ön görüşme sonrasında, keşif ekibimiz uygulanacak proje alanında gerekli keşfi yaparak ölçüleri kusursuzca alır ve tasarım ekibimize iletir.

Tasarım ve Proje

Keşif ekibimizden gelen ölçüler ve görseller üzerinde çalışan tasarım ve proje ekibimiz ihtiyacınıza uygun, en uygun maliyetli çözümü geliştirerek sizlere sunum için hazırlık yapar.
Sunum sonrasında onayınız alındıktan sonra proje üretim ekibine aktarılır.

Üretim ve Montaj

Tasarım ekibinden gelen proje, üretim ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır. İmalat sırasında kaliteden ödün verilmeden üretilen projenin uzun yıllar sizin firmanızın amaçlarına hizmet etmesi başlıca amacımızdır.
Üretim sürecinden çıkan projeniz sizinle birlikte ortak karar verilen bir tarihte montaj için sevk edilir.

Link ekle